FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Sideboard 10699430
*
nr 1069 9430
SIDEBOARD
1950s/1960s, length: 82 cm, width: 35 cm, height: 50 cm,
50/60-tal, längd: 82 cm, djup: 35 cm, höjd: 50 cm
Estimate:
600
Sold:
SEK 900
Auction date:
Monday November 14 2016
at 20:40:20
- Bid history
Time
Bidder
Bid
24/10 18:27:14
1
400 kr
2/11 20:30:53
2
350 kr
2/11 20:30:53
1
400 kr (Robot)
2/11 20:31:13
2
450 kr
14/11 15:37:25
3
500 kr
14/11 20:03:47
4
600 kr
14/11 20:25:33
5
800 kr
14/11 20:28:24
6
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Thema-auction
Nov 14
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: sideboard skåp
-
8331 SIDEBOARD
Teak, 1950/60-tal. Length: 182 cm, width: 42 cm, h..//
Present: SEK 500
Auction ends
in two days
20 maj at 20:11
*
SIDEBOARD
Läs om budbetjänten
Read more about 50/60-tal
nr 1069 9430
SIDEBOARD
1950s/1960s, length: 82 cm, width: 35 cm, height: 50 cm,
50/60-tal, längd: 82 cm, djup: 35 cm, höjd: 50 cm
Estimate: | 600 |
---|---|
Sold: | SEK 900 |
Auction date: |
Monday November 14 2016 |
- Bid history
Time | Bidder | Bid |
---|---|---|
24/10 18:27:14 | 1 | 400 kr |
2/11 20:30:53 | 2 | 350 kr |
2/11 20:30:53 | 1 | 400 kr (Robot) |
2/11 20:31:13 | 2 | 450 kr |
14/11 15:37:25 | 3 | 500 kr |
14/11 20:03:47 | 4 | 600 kr |
14/11 20:25:33 | 5 | 800 kr |
14/11 20:28:24 | 6 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Thema-auction
Nov 14
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: sideboard skåp
-
8331 SIDEBOARD
Teak, 1950/60-tal. Length: 182 cm, width: 42 cm, h..//
Present: SEK 500
Auction ends
in two days
20 maj at 20:11